Úvodna stránka

ZÁRUKA


TormekTormek


Tormek
Prevádzka:
Františkánske nám. č.6
(nad firmou BRAKON)
Prešov 08001

Prevádzkové hodiny:
Po-Pia: 08.00-16.00
So-Ne: Zatvorené

Mobil: 0904 453 944
E-mail: rawood@rawood.sk
Web: www.rawood.sk

RAWOOD, s.r.o.
IČO: 46610855
IČ DPH: SK2023480701

NAŠI PARTNERI

Tormek


Tormek
Záruka


Spôsob ostrenia spoločnosti TORMEK bol starostlivo vyvinutý a vyladený na viac ako 30 rokov. Naším cieľom bolo vždy dodávať funkčný systém, ktorý uľahčuje ostrenie rezných nástrojov a zároveň dosiahnutie kvalitného výsledku brúsenia v krátkom čase.

Veríme, že tento stroj bude vyhovovať Vašim potrebám pri ostrení veľa rokov. Spoločnosť TORMEK poskytuje na svoje stroje jednu z najdlhších záruk na trhu. Môžete si byť istý, že všetok budúci vývoj bude vhodný pre Vaše zariadenie.

Vitajte na ceste ostrenia s brúskou TORMEK.
7 ročná záruka

TORMEK T-4

Tormek T-4 má 7 ročnú záruku.
* Pri použití pre komerčné, priemyselné alebo vzdelávacie účely je záruka na 2 roky.


TORMEK T-8

TORMEK T-8 má stálu záruku 5+3 rokov vrátane profesionálneho použitia. To je možné vďaka zlepšenej vrstve ochranného púzdra z nerezovej ocele hlavného hriadeľa a silného priemyselného motora, ktorý je určený pre nepretržitú prevádzku . 5 rokov je štandardná záruka výrobcu s tým, že ak zaregistruje Váš stroj na dole uvedený odkaz, ziskate ďalšie 3 roky.

Registrácia stroja

Záruka 8 rokov

Áno, môže to byť neuveriteľné, ale sme si tak istý v našom T-8 modely, kde sme Vám predĺžili záruku o ďalšie 3 roky. Z dlhej štandartnej TORMEK záruky 5 rokov je možne predĺženie na neuveriteľných 8 rokov.

Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať svoj stroj do 6 mesiacov od dátumu Vášho nákupu.

UPOZORNENIE

Záručnú opravu uznávame len pri zariadeniach, ktoré boli kúpene v spoločnosti RAWOOD,s.r.o.. Pokiaľ Vaše zariadenie bolo zakúpené u iného predajcu, alebo v inej krajine, tak prípadná reklamácia sa zohľadňuje ako pozáručná oprava.

Prípravky, príslušenstvo a náhradné diely

Prípravky, príslušenstvo a náhradné diely majú dvojročnú záruku.

Podmienky

Záruka na stroj TORMEK je platná, ak je doložený doklad o kúpe stroja. Záruka sa vzťahuje na opotrebenie materiálu a výrobne vady. Záruka zaručuje funkciu Vášho stroja, ale nevzťahuje sa na bežné opotrebenie, nesprávnym používaním alebo spôsobením škody na stroji nedbanlivosťou. Záruka nezhŕňa náklady na prepravu. Sériové číslo musí byť vždy uvedené v prípade reklamácie.

V prípade ďalších otázok, alebo záruky, ak Váš stroj potrebuje servis – obráťte sa na zástupcu vo vašej krajine. (Slovensko – f.RAWOOD, +421 904 453 944) V mnohých prípadoch je možné problém vyriešiť po telefóne alebo zaslaním náhradného dielu.
© 2012 RAWOOD, s.r.o. - Všetky práva vyhradené