Úvodna stránka

Výstava nožov v Bratislave 2016


Tormek

Tormek


Tormek
<Tormek ukazky
Tormek ukazky
Prevádzka:
Františkánske nám. č.6
(nad firmou BRAKON)
Prešov 08001

Prevádzkové hodiny:
Po-Pia: 08.00-16.00
So-Ne: Zatvorené

Mobil: 0904 453 944
E-mail: rawood@rawood.sk
Web: www.rawood.sk

RAWOOD, s.r.o.
IČO: 46610855
IČ DPH: SK2023480701

NAŠI PARTNERI

Tormek


Tormek
NOŽE KNIVES BRATISLAVA 2016


Naša spoločnosť RAWOOD,s.r.o. obchodné zastúpenie zn.TORMEK pre SR sa zúčastnila na výstave nožov v Bratislave, ktorá sa konala 23.04.2016 v kultúrnom dome v Ružinove. Na základe záujmu zákazníkov o danú komoditu brúsenia a ostrenia nástrojov sme sa rozhodli odprezentovať výrobky zn.TORMEK aj na tejto špecializovanej výstave, ktorej sa zúčastnili rôzny výrobcovia a predajcovia nožov nielen zo Slovenskej republiky.
O podobné špecializované výstavy je záujem, nielen pre dospelých, ale aj pre menších nadšencov, ktorí túto výstavu navštívili a bolo ich naozaj dosť, čo nás ako vystavovateľov potešilo. Záujem o ostrenie(brúsenie) nielen nožov bol veľký. Názorné ukážky ostrenia rôznymi patentovanými prípravkamni zn.TORMEK ukázali, že kvalitná údržba so zariadením TORMEK je naozaj jednoduchá. Ohlas na tejto prezentácií bol pre nás milým prekvapením, kedže sme sa stretli s veľkým záujmom zákazníkov. To nás opäť podporilo v našich aktivitách do budúcna, že táto téma je žiadaná a výrobky zn.TORMEK sú nenahraditeľnou súčasťou nielen vo výrobných prevádzkach, ale aj pre bežných užívateľov rôznych nástrojov, kde nepochybne patria aj lovecké nože.

Chcem aj touto cestou poďakovať p.Alfredovi Marekovi, ktorý ako organizátor vopred uvedeného podujatia nám umožnil sa zúčastniť na tejto kvalitnej výstave nožov.

Určite budeme radi ak sa budeme môcť aj naďalej zúčastňovať podobných podujatí a tešíme sa na stretnutí s Vami aj v budúcnosti.

Radovan Wolf
konateľ
RAWOOD,s.r.o.

© 2012 RAWOOD, s.r.o. - Všetky práva vyhradené