Úvodna stránka

Tormek SVM-00


TormekTormek


Tormek
<Tormek ukazky
Tormek ukazky
Prevádzka:
Františkánske nám. č.6
(nad firmou BRAKON)
Prešov 08001

Prevádzkové hodiny:
Po-Pia: 08.00-16.00
So-Ne: Zatvorené

Mobil: 0904 453 944
E-mail: rawood@rawood.sk
Web: www.rawood.sk

RAWOOD, s.r.o.
IČO: 46610855
IČ DPH: SK2023480701

NAŠI PARTNERI

Tormek


TormekOstrenie malých nožov s prípravkom SVM-00
Nový prípravok pre malé nože SVM-0 od TORMEKu, zvládne naozaj aj malé čepele, ktoré až doteraz bolo ťažké naostriť.

Doteraz tieto nástroje boli ostrené voľne s rukou, ale zakaždým to bola výzva, pretože nebolo možné kontrolovať konzistentný tvar a uhol britu.

Teraz môžete naostriť nože rôznych tvarov pre vyrezávanie a nože pre rezbárov. Dokonca aj skladacie vreckové nože je možné brúsiť s dokonalou presnosťou.

Vzhľadom k tomu, že je rukoväť noža namontovaná v držiaku SVM-00, tak je naozaj minimalny limit na to, ako malý nôž môžete zaostriť.
SVM-00 pracuje v spojení s prípravkom SVM-45 pre brúsenie krátkych nožov.

Pozrite sa na video vyššie!

Poznámka: Niektoré nože sú ťažko v súlade s vodiacou lištou. Nože môžu byť tiež naostrené s asymetrickými úkosmi. V týchto prípadoch ak uhol nie je správne, otočíte k zaostreniu na druhú stranu. Môžete ho nastaviť samostatne.

Prípravok obsahuje

Skladá sa z vodiacej lišty (1), a úchytu (2), a s nastaviteľnou svorkou (3). Rukoväť noža je pripevnená pomocou skrutky (4). Držiak je navrhnutý tak, aby bezpečne držal nôž bez poškodenia rukoväte.

Pomocný držiak (1)sa upne v čeľustiach prípravku SVM-45 a pri ostrení sa používa rovnaká technika, ako pri brúsení nožov. Presný uhol britu sa nastavuje otáčaním nastaviteľného dorazu (6) alebo pomocou nastavenia matice na vodiacej tyči.

© 2012 RAWOOD, s.r.o. - Všetky práva vyhradené